24 Ocak 2009 Cumartesi

soru 2Soru:
Merhaba,

Nerdeyse 1 ay olacak ve bir kızla her gün konusuyorum,
gayet arkadas gibiyiz, muhabbetler güzel falan ancak bu bir flörtleşme mi
yoksa bir kanka muhabbetine doğru mu gidiyor farkedemiyorum

kızların kafası bu durumlarda nasıl çalışır? ben ne yapabilirim yardımınızı bekliyorum.

adımı yayınlamazsanız sevinirim.


Cevap:

Çok güzel soru, yollayan arkadaşa teşekkürler öncelikle..
Bu soruya cevap verirken bir yandan da erkeklerde harekete geçmenin önemine değineceğiz.
Neredeyse 1 ay oldu diyorsun.Artık aman olmaz,kız ne düşünür vs. dediğin hayvanlıkları seviyeli bir düzeyde hayata geçirmenin vakti geldi.
Çünkü çok fazla sıkmadan, kızın ilgisini yitirmemesini sağlamalısın.
Bu yüzden arada "ben miyim acaba bu", "oha açık açık beni kastetmiş" diyebileceği bir takım çalışmalarda bulunmalısın.Bazen göze parmak sokmalısın.
Flörtleşme mi kanka muhabbeti midir bu dersen, büyük ihtimalle kızın canı istediği zaman flörtleşiyor, canı istediği zaman kanka muhabbeti yapıyorsunuzdur.
Kesin çizgiler mi istiyorsun, o zaman niyetini belli et.

Diğer Editör:
Şimdi arkadaşımız günümüzün problemlerinden birini gündeme getirdi, çok teşekkürler.
Öncelikle yanlız değilsin hiç merak etme. Son dönem klasik kızkafası ile karşı karşıyasın.
Bencede bu ilişkiyi kız yönetiyor, o ne isterse oluyor.
Durum şu: Bu hanım kız çoktan senin ilginin farkında olabilir ve bu yüzden havalara girmiş olabilir. Öncelikle bundan kurtul. Cool ol azıcık. Sen onla keyif aldığı için beraber olan bir a-seksüelsin. Sana hiç çekici gelmiyor ki zaten. Gülüyosunuz, eğleniyosunuz. Biraz bunu aşıla. Ondan sonra görelim bakalım olayı neymiş. Eğer kanka yolunda ilerliyosanız zaten öyle devam eder. Ama durum flörtleşme ise kız yan çizip kendi ayaklarıyla sana gelecektir. En azından farkettirecektir. İşte o zaman istediğin, içinden gelen, kendini tutmaktan bıkıp usandığın tüm hayvanlıkları yapabilirsin.
Sen şimdi derin bi nefes al, onu her aramak istediğinde kızkafasının sana verdiği tavsiyeleri aklına getir. Sakın online arkadaş olma. Mail,chat.. hatta sms bile. Tadında olsun herşey. Ona göre plan yapma. Onu plana dahil et.
Bunlar temel bazı kurallar, bunları özelde şekillendirebilirsin. Oldu da yapamıyorsan biz burdayız, yanındayız.
Gerçek arkadaşlığı gerçekten aşktan ayırmanın yolu dokunmaktır.
Hadi bakalım.


2 yorum:

  1. bir özlü söz gördüm sanki.
    evet evet bir özlü söz gördüm.

    YanıtlaSil
  2. enaa nasıl bi tavsiye bu? bence bu iki erkek bi kaç salak klasik hatundan edinip büdündükleri tecrübeleri haydari dümen'iyle yutturmaya çalışıyolar. şsşşşiii, size diom,kek erkekler, kanmayın bööle şeelere.meze olmayın madara olmayın bööle tuhaf yorumcuklara :S
    aşk mı arkadaşlık mı olduğunu anlamanın tek yolu var; dank diye beklemediği bi anda sor bakalım. sence ben sexy bi erkek miyim yoxa sempatik mi? ardından ekle bu sorunun cevabı kesinlikle ilişkimizi etkiliycek ona göre..nasıl yane derse, ki der muhtemelen ki zaman kazanıyrodur, beni bi erkek olarak sexy bi erkek olarak görüosan senle birlikt eolmak istiyom görmüosan kankalık istemiyorum, çekip gideceğim hayatımda bi sevgiliye ihtiyacım var üzgünüm, de. ciddi olduğunu düşünsün. şaşırdım felan şu bu desin. soora anlarsın zaten. hazırlıksız yakalamak lasım kısları ;) kendimden biliom ..ahah

    YanıtlaSil